estars

Historie značky MARVO se datuje do roku 2010..Stojí za ní Shenzhen mark technology Co.ltd, která se systematicky zlepšovala ve vývoji produktů a spolupráce s mezinárodními firmami. Značka Marvo má nyní silnou pozici na asijském trhu a již se rozšířila do více než 40 zemí světa (Hong Kong, Argentina, Čína, Rusko, Brazílie, Malajsie, Thajsko, aj.). Od roku 2017 jsme jejím hrdým distributorem v České republice. Marvo nabízí profesionální přístup, kvalifikované pracovníky, a hlavně prvotřídní produkty, které uspokojí i náročnější zákazníky. Ať již potřebujete využít produkty Marvo pouze na hraní počítačových her, nebo je využijete případně i k běžné práci, budete spokojeni. Značka navíc neustále pracuje na vývoji a prakticky pořád vytváří nové a nové produkty. Můžete se tak těšit, že se bude nabídka našeho eshopu velmi často obměňovat a doplňovat. Marvo – to jsou výrobky té nejvyšší kvality a osobitého designu

NAŠE NOVINKY

TEAM NEWS AND ARTICLES

a fb
Změna dvou hráčů v CS:GO sekci
Již nějaký ten pátek nás skvěle reprezentuje naše CS:GO sekce. Bohužel po akci PGway prošlo několik týmů změnami ve svých sestavách a nevyhnulo se to ani našim reprezentantům.
a fb
Představujeme významné partnery
Naše herní organizace je na scéně teprve krátce, ale již nyní se můžeme pochlubit kvalitní podporou našich hráčů, za kterou vděčíme především našim významným partnerům. Dnešním dnem se rozrůstáme o další dva. Přivítejte ASRock a ARCTIC !
a fb
Wizzy.cz hlavní partner týmu
MARVO eSports vtrhlo na herní scénu jako blesk z čistého nebe. Od samotného spuštění neuběhl ani měsíc a my Vám představujeme hlavního partnera naší organizace.
a fb
MARVO vstupuje na scénu s CS:GO
Vítejte na stránkách česko-slovenské herní organizace MARVO eSports, která vstoupila na herní scénu ve spolupráci s novou značkou na českém trhu. Přivítejte MARVO.

MARVO TÝMY

OUR TEAMS / PLAYERS

cs_go
fifa
League of Legends
management
rocket league
>

SPONZOŘI KLUBU

OUR SPONSORS / PARTNERS

eShop / Produkty

PRODUCTS OF MARVO-TECH.CZ

2290 Kč
MARVO CM500 Pokročilý herní set Marvo CM500 4v1 (klávesnice, sluchátka, myš, podložka pod myš) splní přání i náročnějších hráčů počítačových her!
 
Klávesnice K400
Počet tlačítek: 114 (podporuje anti ghosting – 19 tlačítek; 10 multimediálních tlačítek)
Životnost: 5 milionů kliknutí
Délka kabelu: 1,5 m
Mezera mezi tlačítky: 3.6 ± 0.3 mm
Rozhraní: USB 2.0
1999 Kč
Vlajková loď Marvo. V květnu 2017 do našeho přístavu připlula myš, která je schopná konkurovat těm nejpopulárnějším herním myším světa. Vlajková loď naší flotily, Marvo G980. Originální, ergonomický design s kovovou strukturou vás bude fascinovat už na první pohled. Pravé nadšení však přijde v momentu, kdy se jí dotknete a vyzkoušíte jí. Skvělý herní tvar eliminuje zátěž na organismus a zvyšuje herní výkon i hráčský komfort.

 

439 Kč
Jedinečná funkčnost. Snadno nakalibrovatelný optický senzor myši M315 umožní dosažení nejlepších výsledků na jakékoliv podložce pod myš. Určitě vás nadchne klávesová zkratka namísto dvojitého kliknutí. Celkem najdete na myši 7 nastavitelných tlačítek. Samozřejmostí jsou tlačítka zpět a dopředu.
1490 Kč
Pokročilé technologie, a přitom tak jednoduchá. 7D programovatelná herní myš, která vás nadchne, ať už budete zrovna válčit s jinými uživateli v počítačových hrách, nebo pracovat ve Photoshopu. Čip AVAGO A3050, programovatelné DPI. Marvo G923 bude vždy připravena splnit i ty nejnáronější úkoly. Je taková, jakou jí potřebujete, přizpůsobí se vám a typu vaší činnosti.
1849 Kč

S herními sluchátky Marvo HG9003 se ocitnene přímo uprostřed dění. Dokonale vás vtáhnou do herního světa a uslyšíte každičký zvukový detail. I ten nejmenší pohyb uslyšíte dříve než ho uvidíte a budete schopni reagovat velmi rychle. Pokud to s hraním her myslíte vážně a chcete dosáhnout nějakých úspěchů, tyto sluchátka jsou pro vás správnou volbou. Citlivý mikrofon zaznamená každou vaši reakci přesně tak, jak zazněla, a vaši spoluhráči budou v mžiku vědět, co mají dělat. A to nejlepší na konec? Hluboké basy a speciální vibrační systém, který můžete zapnout či vypnout!

1599 Kč

S herními sluchátky Marvo HG9012 se pro vás stane hraní her ještě větší závislostí než dosud. Úplně nové, dosud nepoznané, zážitky ve vašich oblíbených hrách. Díky prostorovému zvuku 7.1 si užijete neopakovatelnou zvukovou atmosféru, která vás vtáhne do herního dění. Neporovnotalně lepší a reálnější zvuk než u stereo herních sluchátek. Prostorový zvuk 7.1 je velkým posunem v moderním poslouchání hudby, či zvuku při hraní her. Tento zvuk se vám neoposlouchá a budete si ho užívat nanovo, každý další den. Lehce nastavitelný mikrofon tak zajistí čistý přenos zvuku. To už je vše? Ale kdepak, kdo neokusil, ten si nedokáže představit, jaký požitek skýtá technologie 4D extreme bass s inteligentním systémem vibrací. Vyzkoušejte a už nikdy nebudete chtít změnu!

2399 Kč

Herní mechanická klávesnice Marvo KG 922 se zeleným osvícením písmen přináší na váš stůl velikou kvalitu a styl zároveň. Mechanický spínač, či anti-ghosting s 29 klávesami podpory zajistí, že se váš herní zážitek dostane na zbrusunový level.KG 922 je královnou nejen v kvalitě a provedení, ale také v životnosti. Její výdrž je až 50 milionů kliknutí, takže ani ti největší gameři se nemusí bát, že by je zradila v nevhodnou chvíli. Ergonomický design, odolnost a herní komfort jsou věci, které z této mechanické klávesnice dělají špičku ve svém oboru.

1190 Kč

Jedinečný design herní klávesnice K636L přímo láká do hry. Ať už jste se ocitli ve Vyvolávačově žlebu, v aréně pro auta Rocket league, či spadli přímo do válečné zóny v H1Z1, s tímto produktem budou vaše výkony maximální. Bude vám připadat, že hrajete přímo uprostřed bouřky a kolem vašich prstů proudí obrovská energie z desítek blesků, které se proplétají mezi tlačítky i skrze nich. Ale nebojte se, nespálíte se!

1990 Kč

Není potřeba mnoho dodávat. Semi – mechanická programovatelná klávesnice Marvo KG929 je opravdovým skvostem mezi herními klávesnicemi. Z celkového počtu 104 tlačítek je těch mechanických herních, s modrými přepínači, hned 12. To však není ani zdaleka vše. K dispozici je 70 tlačítek, na které můžete naprogramovat své oblíbené příkazy. To je počet, který vám dá málokterá jiná klávesnice na trhu. Gamery jistě potěší i anti ghosting keys roll over support, který dokáže zaznamenat až 26 současně stisknutých tlačítek.

KONTAKTY / MENU

CONTACTS / FAST MENU